LaMimi niezwykła biżuteria tworzona dla kobiet


LaMimi to niezwykła biżuteria tworzona dla kobiet, które lubią łączyć najnowsze trendy z klasycznym pięknem naturalnych kamieni. Biżuteria LaMimi wygląda zjawiskowo noszona pojedynczo, ale wykorzystywane połączenia form i kolorów pozwalają na tworzenie własnych, unikalnych zestawów. Marka powstała w 2011 roku i jej znakiem rozpoznawczym jest subtelna i bajecznie kolorowa biżuteria, często tworzona w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Kolekcje LaMimi są tworzone w 100% ręcznie w urokliwej i klimatycznej pracowni, która mieści się w starej, przedwojennej fabryce w Warszawie. Swoimi projektami chcemy pokazać, że kamienie naturalne są różnorodne, a stworzona z nich biżuteria zostaje w naszych szkatułkach przez lata.  Tworzymy naszą biżuterię tylko ze szlachetnych materiałów: srebra, złota,  kamieni szlachetnych, pereł i jedwabiu.  Sami wyszukujemy najpiękniejsze kamienie na targach minerałów i kamieni szlachetnych na całym świecie. Wszystko to ujmujemy w lekkie, bezpretensjonalne formy wpasowujące się w codzienną neutralność jak i okazyjną efektowność.

Kolekcja jesień-zima jest pełna nowych wzorów i klasycznych jesiennych połączeń kolorystycznych. Naturalne kamienie w odcieniach zieleni, borda, ciemnego różu oraz czerni w połączeniu ze złotymi wykończeniami idealnie uzupełniają się w zestawach łączących kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki w wyjątkową całość. Nosząc naszą biżuterię sprawimy, że pokochasz świat kamieni tak jak my.

Weselna kolekcja LaMimi łączy ponadczasowe i klasyczne perły w delikatnych formach. Beże i biele będą zawsze kojarzyły się ze ślubem, ale LaMimi w swojej ofercie posiada także pełne ekspresyjności kolorowe modele bransoletek, naszyjników i kolczyków. Unikatowe i kolorowe kamienie naturalne w biżuterii ślubnej to nasza propozycja połączenia klasycznej bieli z zastrzykiem koloru. www.lamimi.pl