Najpiękniejsze „tak”


W dniu ślubu oczy wszystkich skupione są na młodej parze, a związany z tym stres jest całkowicie zrozumiały. Nic tak nie dodaje pewności siebie, jak czucie się dobrze we własnej skórze, dlatego przed tak ważnym wydarzeniem, warto wygospodarować czas na powierzenie swojego wyglądu profesjonalistom. Odpowiednie przygotowanie skóry pozwoli przez wiele godzin utrzymać w nienaruszonym stanie misterny makijaż, a wymodelowana sylwetka dopełni najbardziej wymagającą stylizację.

Przedślubne przygotowania warto rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli marzysz o pozbyciu się nieudanego makijażu permanentnego lub tatuażu, który przestał Ci się podobać, pomyśl o tym na około rok przed ceremonią. Podobne ramy czasowe należy przyjąć dla usuwania blizn potrądzikowych i rozstępów. Dla najsilniejszego na świecie lasera pikosekundowego (Discovery Pico) praktycznie nie ma zadań niemożliwych. Trwała depilacja laserowa (Soprano ICE) również wymaga wykonania serii zabiegów w odpowiednich odstępach, ale pozawala pozbyć się raz na zawsze uciążliwego problemu wrastających włosów, np. w strefie kołnierzykowej.

Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek, przebarwień lub widocznych naczynek, wystarczy, że pierwszy zabieg laserowy (Harmony XL PRO) wykonasz na około pół roku przed wielkim dniem. To również dobry moment na głęboką regenerację skóry przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej, takich jak osocze bogatopłytkowe (Arthrex ACP).

Ostatni moment, aby zdążyć przygotować ciało, do nawet najbardziej wymagającej sukni ślubnej, to trzy miesiące przed wydarzeniem. Endermologia (LPG Alliance) wymodeluje całe ciało i zdrenuje zastoje limfatyczne. Z kolei z zaawansowanym cellulitem rozprawi się fala uderzeniowa (Storz Medical). Jeśli potrzebujesz wyraźnie wyszczuplić talię lub uda, najlepiej zrobić to przy pomocy zimnych mikrofal (Onda). Trudne do poprawienia przez dietę i aktywność fizyczną obszary ramion, pleców i kolan wymagają terapii łączonej ultradźwięków i fali radiowej (Accent Prime) lub dodatkowej aktywacji mięśni (Maximus).

A co jeśli zostało niewiele czasu? Spokojnie, lubimy takie wyzwania!  Nowoczesna kosmetologia technologiczna oferuje całą gamę zabiegów na twarz i ciało (SonoQueen, Zaffiro, Geneo) przynoszących natychmiastowe efekty. Sprawdzają się one zarówno przed tzw. „wielkim wyjściem”, jak również u osób, które na co dzień nie mogą pozwolić sobie nawet na chwilowe wyłączenie z codziennych aktywności, nie mają czasu na bywanie w klinikach, a do tego zawsze muszą wyglądać efektownie.

Pierwsza wizyta w Inskin Clinic to czas na poznanie Twoich potrzeb i stworzenie indywidualnego planu zabiegowego, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Z przyjemnością włączymy się do wielkich przygotowań, abyś w dniu ślubu wyglądała/wyglądał przepięknie w oczach przyszłego męża/ przyszłej żony.

Inskin Clinic

Sierakowskiego 4A lok. U10 (wejście od ulicy Wrzesińskiej)

Warszawa | Port Praski

kontakt@inskinclinic.pl

606 588 881