Natalia Janoszek – laureatka prestiżowej indyjskiej nagrody filmowej i aktor Jakub Sokołowski w zmysłowej sesji ślubnej


Przygotuj się na zachwyt! Odważne kolory, bogate stroje i oszałamiające kwiatowe dekoracje – ten stylowy ślub indyjski sfotografowany przez Paulę Romanowską jest nie tylko zmysłową podróżą, ale przede wszystkim pierwszą sesją z międzynarodowej serii UNITED BY WEDDINGS (Śluby Łączą).

W roli głównej możemy podziwiać Natalię Janoszek – aktorkę kina Bollywood i Hollywood, zdobywczynię dwóch nagród JIFFA (2018, 2019) dla najlepszej aktorki międzynarodowej. Natalia jako tancerka i autorka książki „Za kulisami Bollywood” dzięki swojej nietuzinkowej urodzie i wielu talentom osiągnęła międzynarodowy sukces zdobywając jako pierwsza polska aktorka indyjską nagrodą filmową. W rolę Pana Młodego wcielił się Jakub Sokołowski – aktor filmowy i teatralny, którego mogliśmy oglądać w filmach takich jak „Rufus”, „Zasady gry”, „Dzień kobiet”, „I nic do dodania”, „Barwy Szczęścia”

O czym jest ten projekt opowiedziała nam jego autorka Kate Banach – założycielka firmy dekoracyjnej Kate Banach Design i pasjonatka podróży.  „ Śluby są fascynujące, jednak sednem tego projektu nie jest jedynie piękna sesja, a pokazanie wielokulturowości na świecie z perspektywy ślubów. Mam nadzieje, że ta sesja może być dodatkowym krokiem do otwarcia Polski na śluby multikulturowe, które stają się coraz bardziej popularne, ponieważ  właśnie w tym obszarze Polska zmienia się. To właśnie śluby z ich fascynującymi tradycjami i niezliczonymi obrzędami jednoczą nas wszystkich. Bez względu na religię, kulturę, pochodzenie, kolor skóry, orientację seksualną czy strój – sam koncept uroczystości weselnych jest jedną z niewielu uniwersalnych tradycji na świecie! ”

Zapytaliśmy Natalię Janoszek dlaczego zdecydowała się na udział w projekcie.  „Do udziału w projekcie przekonała mnie sama idea sesji i fakt, że chcemy w niej pokazać, że śluby łączą ludzi z różnych kultur. Myślę, że dzięki temu projektowi jesteśmy w stanie udowodnić, że wszyscy tak naprawdę jesteśmy tacy sami, a miłość ma wiele różnorodnych i kolorowych oblicz”.

Wspaniałe dekoracje przygotowane przez Kate Banach Design, odważne kolory i złoto z promienną orchideą w roli głównej stworzyły zapierającą dech w piersiach scenerię hotelu Polonia Palace w Warszawie. Intensywne kolory tak typowe dla ślubów indyjskich nadają wyjątkowego ciepła i sprawiają, że Panna Młoda w tak udekorowanej przestrzeni czuje się bardzo pewnie siebie i ekskluzywnie.  Zapraszamy do tej wspaniałej podróży.

Koncept/ Produkcja/ Kwiaty i aranżacja: Kate Banach Design,  Modelka: Natalia Janoszek , Model: Jakub Sokołowski,  Zdjęcia: Paula Romanowska, Miejsce: Hotel Polonia Palace, Wedding Planner: Wild Heart Wedding Planners,  Makijaż: Eliza Król Make Up Artist,  Fryzury: Katarzyna Kajdan Hair,  Słodki stół: Cake Me Gdańsk,  Catering: Bollywood Restaurant,  Oświetlenie: Free Art Promotion,  Dekoracje: App Wypożyczalnia Dekoracji,  Dekoracje: Dekoracje Konstancin,  Ścianka kwiatowa: Ozdoblove – dekoracje,  Papeteria: Katelov Calligraphy, Bodypainting: Bodypainting Emilia Obłękowska,  Dywany: Sarmatia Trading,   Sztućce: Złote Sztućce, Styliści fryzur: Salon Hair Play, Modelki – Annie Ostrowska, Joanna Duńka, Anh Nguyen Hong, Suknie modelki Dress Point