Nie rezygnujcie z Waszych marzeń! Nie odwołujcie wesela – przesuńcie go w czasie


Foto: Getty Images /iStockphoto

Obecna sytuacja w jakiej znalazły się tysiące narzeczonych i cała branża ślubna z pewnością nie napawa optymizmem. Codziennie środki masowego przekazu podają nam co i róż to nowe informacje o liczbach zarażonych, zgonach i sytuacji gospodarczej na świecie spowodowanej koronawirusem.

Nie chcemy Wam przekazywać następnych informacji  dotyczących całej tej niezwykle trudnej sytuacji w której znalazł się przecież cały świat, ani udzielać porad co w tej sytuacji zrobić, bo tego nikt na obecną chwilę nie wie, ale chcemy Was wesprzeć pozytywna energią.

Nie rezygnujcie z Waszych marzeń!

Mówi się, że każda dziewczynka chce zostać księżniczką, a każda dziewczyna marzy o założeniu idealnej, cudownej sukni ślubnej – czyż tak nie jest? Tak – marzymy o idealnym ślubie i weselu, w przepięknej scenerii w gronie rodziny i przyjaciół, o wspaniałej, radosnej zabawie do białego rana i o zdjęciach (filmach) z tego najważniejszego dnia w naszym życiu, które pozostaną z nami na długie lata przypominając te magiczne chwile. Nie rezygnujmy ze wspomnień.

Nie odwołujcie wesela, tylko przesuńcie go w czasie.

Nie możecie pozbawić się marzeń, nie możecie zrezygnować z tego co dla Was ważne, nad czym tak długo wspólnie myśleliście, nie możecie zabić w sobie emocji i pragnień. Miłość i związek z drugim człowiekiem to najpiękniejsze co nam się w życiu może przydarzyć. Musimy wierzyć, że uda nam się wcześniej czy później zrealizować swoje plany i wszystko zakończy się szczęśliwie. Bacznie obserwujcie sytuację, postępujcie zgodnie z zaleceniami odnośnie ochrony zdrowia, aby zapewnić sobie i swoim gościom bezpieczeństwo. Przesuwajcie zaplanowane terminy wesel, ale nie rezygnujcie z ich organizacji.

Branża ślubna nie pozostawi przyszłych małżonków bez pomocy.

Od lat znamy i obserwujemy całą branże ślubną, wiemy jak wiele pracy, serca i emocji wkładają w organizacje waszych ślubów i wesel, bo to branża dość specyficzna – pracująca na bazie uczuć, Waszych uczuć, ludzi kochających, wrażliwych i pełnych życia. Z pewnością nie pozostawi Was bez pomocy i propozycji najlepszych rozwiązań w tym trudnym, ale jesteśmy tego pewni przejściowym okresie.

Bądźcie zdrowi, optymistycznie patrzcie w przyszłość i nie rezygnujcie z Waszych marzeń!

Pozdrawiamy w imieniu całej naszej redakcji