Nowa linia garniturów ślubnych Carlo Pignatelli i Pronovias


Światowy lider luksusowej odzieży ślubnej PRONOVIAS zdecydował się współpracować z prestiżowym włoskim domem mody CARLO PIGNATELLI, aby stworzyć i wprowadzić na rynek nową kolekcję eleganckich garniturów dla pana młodego. Przez następną dekadę CARLO PIGNATELLI dla PRONOVIAS corocznie zaprezentuje kolekcję 45 modeli garniturów w szerokiej palecie kolorów i wzorów, wykonanych pod kreatywnym kierownictwem Carlo Pignatelli.

„Kolekcja CARLO PIGNATELLI dla PRONOVIAS Bridegroom to romantyczna i nowoczesna linia, prezentująca wyrafinowany styl o międzynarodowym zasięgu” – mówi Francesco Pignatelli dyrektor kreatywny Carlo Pignatelli. Nowa kolekcja CARLO PIGNATELLI dla PRONOVIAS będzie dystrybuowana za pośrednictwem sieci sklepów flagowych obu marek, a także poprzez wybrane sklepy wielomarkowe, koncentrując się najpierw na rynku europejskim, a następnie w Stanach Zjednoczonych i Azji. Grupa Pronovias spodziewa się pozytywnego potencjału dystrybucyjnego, biorąc pod uwagę, że wiele sklepów z sukniami ślubnymi sprzedaje również garnitury dla panów młodych (np. 2/3 dystrybucji we Włoszech). Akcja sprzedażowa rozpocznie się w marcu 2021 roku w salonie Carlo Pignatelli oraz w sieci sprzedaży marki, a kolekcja będzie dostępna w sklepach od lipca tego roku. Ucieleśnienie włoskiej tradycji krawiectwa, kolekcja odzieży Carlo Pignatelli for Pronovias pozwoli każdemu panu młodemu szansę wyglądać uwodzicielsko, elegancko i efektownie w dniu ślubu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani przez wiodącą, światową markę luksusowych sukien ślubnych Pronovias do współpracy. Wierzymy, że jest to idealna synergia i że, ta współpraca będzie miała wielki wpływ na branżę ślubną. Z dumą prezentujemy zupełnie nową kolekcję uzupełniającą naszą linię Ceremony ” – wyjaśnia Carlo Pignatelli prezes i projektant włoskiego domu mody. Amandine Ohayon, CEO Grupy Pronovias, komentuje: „To innowacyjne partnerstwo z Carlo Pignatelli; połączenie wieloletniego, tradycyjnego, włoskiego krawiectwa Carlo Pignatelli z kunsztem ślubnym i savoir-faire firmy Pronovias wprowadzi na rynek nową, ekscytującą kolekcję garniturów dla panów młodych. To partnerstwo będzie nadal umacniać reputację Pronovias jako najwyższej luksusowej marki odzieży ślubnej, która obecnie ubiera w marzenia modnych narzeczonych na całym świecie ”.

Carlo Pignatelli od ponad 50 lat tworzy historię włoskiego krawiectwa, które jest niewątpliwie słowem kluczowym, które pozwala lepiej odczytać i zdefiniować tożsamość marki Carlo Pignatelli. Ponieważ tajemnica Carlo Pignatelli jest zawarta w jego DNA w którym systematyczne zobowiązanie do ponownego odczytania, wymyślenia na nowo i zrewolucjonizowania samego pojęcia elegancji, dzięki czemu stało się dziś synonimem prawdziwego stylu życia w imię prawdziwego włoskiego rzemiosła.
Grupa Pronovias jest światowym liderem w branży ślubnej z unikalnym portfolio luksusowych marek sukni ślubnych, takich jak Pronovias, House of St Patrick, White One, Nicole Milano i Lady Bird. Jest dystrybuowana w ponad 4000 sklepów w 105 krajach, w 102 butikach w stolicach mody, takich jak Nowy Jork, Londyn, Mediolan, Paryż i Szanghaj.

Zobacz firm ⇒ Kolekcja CARLO PIGNATELLI dla PRONOVIAS Bridegroom