Platinium Visage by Paulina Sobota zaprasza na pokazy fryzur i makijaży na Targach Ślubnych Wedding PGE Narodowy


Platinium Visage by Paulina Sobota to grupa fachowców – pracujących czynnie w swoich zawodach. To pasjonaci swojej pracy, wybrani z pośród grona najlepszych wizażystów mających wieloletnie doświadczenie w produkcjach sesji zdjęciowych, pracy na planach filmowych, obsłudze klienta indywidualnego.

Naszym celem jest zmiana wizerunku osób poprzez makijaż, fryzurę oraz ubiór ale nie tylko…
Chcemy odnajdywać w naszych klientkach charakter , który pokazywać będziemy poprzez odpowiednie metamorfozy jakie przygotowywać będą nasi styliści kreacji wizerunku.

Przygotowujemy stylizacje ślubne od A do Z, kostiumy do reklam, malujemy, czeszemy, projektujemy.

W oparciu o nowe trendy tworzymy makijaże okolicznościowe dla wszystkich – wystarczy zadzwonić i umówić się na indywidualną wizytę, podczas której omówimy propozycje zmiany wizerunku, koloru i długości włosów, rodzaju używanego w przyszłości podkładu do twarzy, wyboru materiałów i fasonów odzieży, która najlepiej wyeksponuje walory Twojej sylwetki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Odnajdujemy i podkreślamy walory urody i skutecznie ukrywamy mankamenty .

Jeśli nam pozwolisz i zaufasz – pokażemy Ci nowe rozwiązania dla siebie. Nowe pomysły na twój wygląd. Może się okazać że zmiana przez nas zaproponowana da Ci satysfakcję i radość jakiej nigdy nie czułaś ze swojego wyglądu. Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz , prawda ?

Na Targach Ślubnych Wedding zapraszamy na nasze stoisko, panele eksperckie oraz na pokazy mody w których to będziemy odpowiedzialni za fryzury i makijaże.