Platynowa premiera na Targach Ślubnych Warszawie


Platynowa premiera

Galeria Derecki przygotowała coś specjalnego na Targi ślubne w warszawie. Tysiące kilometrów po bezdrożach kolebki stali damasceńskiej, setki spotkań w kuźniach z rzemieślnikami kultywującymi tradycję, opracowywana latami technologia przyniosła w końcu spodziewane rezultaty, a nawet je przerosła.

Specjalnie na Targi Ślubne Wedding w Warszawie zaprojektowano nową kolekcję „Pyxis”. Są to obrączki stworzone z platyny połączonej z meteorytem. Powstały według wyjątkowej, rzemieślniczej manufaktury, wykorzystującej w procesie chociażby kawałki Onyksu wzmacniającego materiał. Sproszkowany onyks w wysokich temperaturach razem z węglem może powodować przejście części krzemu do struktury stali. Jest to procedura do tej pory nieużywana w Europie.

Podczas targów zostaną zaprezentowane dwa nowe modele obrączek. Pierwszy z nich „Jubilo” został stworzony dla Wrocławskiej Grupy Artystycznej Jubilo.

Grupa „dąży do przełamywania barier społecznych, ekonomicznych, językowych i kulturowych poprzez spotkania artystyczne, w których platformą wymiany jest język teatru i muzyki”.
Kolejny komplet to niewykonywana nigdy wcześniej biżuteria. Charakteryzuje się połączeniem złota i meteorytu w sposób do tej pory nieopracowany – z wyraźną przewagą ziemskiego kruszcu i nieziemskimi akcentami, nadal stanowiąc integralną całość.

Przyjdź na targislubnewedding.pl i wygraj jedną z 10 meteorytowych zawieszek. 

Po każdej prelekcji będziecie mieli okazje wygrać w łatwy, prostu sposób nagrody-niespodzianki  między innymi przewidziane będą zawieszki meteorytowe, które będzie można wykuć osobiście przy jubilerskim stole warsztatowym– nie może Was  zabraknąć!

HARMONOGRAM – porady specjalistów – sala wykładowa SMC PGE Narodowy