Plebiscyt Wyczesana Warszawa powraca!

Kto zostanie najlepszym fyzjerem Warszawy 2018? Decyzja należy do Was!

W ubiegłym roku postanowiliśmy wyróżnić prawdziwych artystów! Rzemieślników, których fach nigdy nie przejdzie do historii. Prawdziwych bohaterów ludzkich życiorysów i niezwykle barwne postaci… Tak, tak… Mowa o fryzjerach!

Plebiscyt Wyczesana Warszawa ma na celu promocję ludzi i miejsc, które tworzą niepowtarzalny klimat Warszawy. W tym roku ponownie z Waszą pomocą poszukamy inspirujących artystów i klimatycznych salonów. Słowem – magii, która na fryzjerskim fotelu musi się objawić, by klient chciał wrócić…

Masz swojego ulubionego fryzjera lub salon? A może nie chcesz się bawić w fałszywą skromność i chcesz zgłosić swój salon? Napisz już teraz na wyczesanawarszawa@radiokolor.pl
Na Wasze typy najlepszych salonów Warszawy czekamy do piątku 16.03.2018 r. Spośród zgłoszeń wybierzemy te najpopularniejsze i najciekawsze.

Do finałowego głosowania przejdzie 15 wyselekcjonowanych salonów, które staną do walki o podium plebiscytu Wyczesana Warszawa 2018. Po zakończeniu głosowania wśród naszych słuchaczy i klientów salonów, nasze specjalne jury odwiedzi 3 salony z największą liczbą głosów i wskaże ostatecznych zwycięzców. Przewodniczącą jury będzie dyplomowany trycholog i prawdziwa ekspertka od pielęgnacji włosów – Katarzyna Ciołkowska. Dziś zarówno dba o zdrowe włosy gwiazd jak i kobiet, które potrzebują pomocy – np. po chemioterapii. Więcej o jej pracy dowiecie się na Facebooku – kliknij 

Czekają nagrody! Głosujący na finałową piętnastkę oraz trzy zwycięskie salony otrzymają specjalne zestawy nagród od partnerów plebiscytu.

Nagrody dla salonów:

Nagroda główna dla salonu:
Szkolenie ze stylistą gwiazd Kacprem Rączkowskim w zakresie dbania o włosy i skórę głowy oraz zestaw produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów marki Joanna Professional.

Od marki Kotwalk: szkolenie plus starter, czyli zestaw do przedłużania włosów metodą keratynową SHE. W skład zestawu wchodzi profesjonalne urządzenie Flat Magic do przeprowadzania zabiegu przedłużania włosów, próbnik kolorów, 25 treningowych pasemek, 6 plastikowych podkładek, specjalna szczotka do włosów przedłużanych, płyn do zdejmowania włosów, cążki do zdejmowania włosów, pas fryzjerski, a wszystko to zapakowane w aluminiową elegancką walizeczkę.

2 miejsce:
Zestaw do przedłużania włosów metodą kanapkową plus CD z filmem instruktażowym do tej metody. W skład zestawu wchodzi: próbnik kolorów,mała prostownica, cążki do zaciskania, 6 plastikowych podkładek, 24 małe metalowe klipsy, 4 duże klipsy, płyn do zdejmowania, 24 wymienne taśmy klejące, grzebień.

3 miejsce:
Suszarka firmy SHE i 15% zniżki na zakup jakiegokolwiek zestawu do przedłużania włosów firmy SHE.

Nagrody dla wszystkich 15 salonów, które wejdą do II etapu plebiscytu:

Szkolenie z ekspertem marki Vitapil w zakresie dbania o włosy i skórę głowy. Krótkie wizytówki na antenie Radia Kolor.

Nagrody dla słuchaczy:
10 zestawów: profesjonalny lotion VITAPIL zapobiegający nadmiernemu wypadaniu włosów oraz stymulujący porost nowych + tabletki VITAPIL pomagające zachować zdrowe włosy i skórę głowy, 3 zestawy produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów marki Joanna.