Pokaz autorskiej kolekcji Juliette Atelier 2023


Juliette Atelier z siedzibą przy ul. Mokotowskiej 7 w Warszawie to już prawdziwa legenda w branży ślubnej. 20 letnie doświadczenie w kreowaniu mody ślubnej na polskim rynku sprawia że projekty od Juliette Atelier niezmiennie od lat wprawiają w zachwyt  Panny Młode z całej Polski jak również ze świata. Na każdy nadchodzący sezon założycielka i projektantka marki Asia Kubiak tworzy zupełnie nowatorskie modele sukien ślubnych przełamując  powielane schematy. W taki sposób powstają kultowe projekty od Juliette Atelier które Panny Młode niezmiennie kochają i wybierają na swój ślub. Znakiem rozpoznawczym marki jest lekkość oraz szlachetność tkanin które już  przy pierwszym dotyku ukazują swoją delikatność i miękkość.

Projektantce w niezwykły sposób udaje się tworzyć projekty w różnych stylach od ponadczasowej klasyki, poprzez glamour aż do boho przy jednoczesnym zachowaniu pełnej spójności estetycznej. Bezbłędność w  konstrukcjach form tych niezwykłych sukien wynika z wieloletniego doświadczenia oraz najwyższego krawieckiego kunsztu miarowego szycia.

Juliette Atelier Team tworzą Kobiety dla Kobiet, pasjonatki dzielące się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem z miłością. Bo każda suknia od Juliette Atelier jest – made with love.

Zdjęcia z pokazu na Targach Ślubnych Wedding 2022.

Foto: Marcel Zaborski