Prasowanie pełną parą


Tiule, koronki czy falbanki trudno wyprasować tradycyjnym żelazkiem. Do tego zadania najlepiej sprawdzi się para, która gwarantuje skuteczne prasowanie nawet najdelikatniejszych materiałów.

Systemy do prasowania i  generatory pary szwajcarskiej marki Laurastar rozprostują wszystkie zagniecenia dzięki Utradelikatnej Suchej Parze, która dodatkowo eliminuje bakterie i wirusy.

Prasowanie kreacji ślubnych za pomocą pary to prosta czynność, która nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów, takich jak np. deska do prasowania. Suknia może swobodnie wisieć, podczas gdy urządzenie generujące parę będzie rozprostowywać włókna tkaniny. Para wnika głęboko w strukturę odzieży, więc oddziałuje jednocześnie na wszystkie warstwy kreacji (np. halki). Jej funkcja to nie tylko wygładzanie materiału, ale również dezynfekcja traktowanej powierzchni. Para wyrzucana z ogromną siłą, co daje błyskawiczne efekty w postaci idealnie uprasowanych materiałów.

Sucha para

Ultradelikatna Sucha Para generowana przez urządzenia Laurastar jest w 100% gazem i nie zawiera cząsteczek wody w stanie ciekłym. Dzięki całkowitemu usunięciu wilgotności, wyprasowana tkanina jest sucha, co zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu wilgoci. Inne niepożądane zapachy, np. dymu papierosowego są również eliminowane. Dzięki temu, para może być wykorzystywana nie tylko do prasowania, ale również do odświeżania ubrań, które na co dzień zakładamy.

W przypadku generatora pary, żelazko jest zgrabniejsze i lżejsze od tradycyjnego, a przede wszystkim mobilne. Można nim prasować w pionie i pod różnym kątem, co sprawdza się przy konieczności rozprasowania trudno dostępnych miejsc, np. falban.

Pomysł na prezent

Generator pary lub system do prasowania to doskonałe pomysły na prezent ślubny dla młodej pary, który można przekazać jeszcze przed tym wielkim dniem. Przyda się również do prasowania i dezynfekcji obrusów, zasłon, pościeli, narzut oraz innych tkanin o dużej powierzchni.

O Laurastar

Marka Laurastar to rodzinna firma ze Szwajcarii będąca producentem sprzętu do prasowania. Obecna jest na rynku od prawie 40 lat. Nowoczesne sprzęty sygnowane logiem Laurastar to synonim szwajcarskiej precyzji i niepowtarzalnych kształtów o idealnym wykończeniu. Produkty marki dostępne są na rynku w ponad 40 krajach na całym świecie.

 

O DLF Sp. z o.o.

Dystrybutor marki Laurastar, DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem marek: iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Breville, FoodSaver, Kohersen, Laurastar, VBreathe, Roboclean.