#SlubzPAWO


Marka PAWO posiada 30-letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, cały czas rozwija się i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów. PAWO zawsze w swoich kolekcjach w sposób szczególny traktuje ubiór ślubny oferując dla Panów Młodych stylizacje podkreślające wagę tej wyjątkowej ceremonii.

Obecnie, w modzie męskiej najważniejsze jest osiągnięcie optymalnych proporcji, które dobrze podkreślą sylwetkę mężczyzny. Oprócz kroju garnituru ślubnego i koszuli ważną rolę odrywają także umiejętnie dobrane dodatki, m.in. muchy, krawaty,  poszetki czy wpinki do butonierki. Proste w formie spinki do mankietów, czy też ponownie modne szelki to elementy, którymi możemy podkreślić unikalny charakter stylizacji. Ciekawą częścią stylizacji ślubnej może być kamizelka, która triumfalnie powróciła po latach zapomnienia do  garderoby męskiej. Tkaniny z których szyte są garnitury do ślubu, pochodzą od najlepszych producentów krajowych, europejskich i światowych – naturalne wełny oraz ich połączenia z kaszmirem, jedwabiem, lnem lub włóknami sztucznymi gwarantują najwyższą jakość i wygodę.

„Najlepszym, ponadczasowym wyborem gwarantującym idealny wizerunek  Pana Młodego będzie klasyczny garnitur ślubny z jednorzędową marynarką w kolorach czarnym, granatowym, ciemno niebieskim, szarym uszyty z  gładkiej tkaniny bez wzorów i struktury. Dodać jednak trzeba, że obecnie  na topie są także garnitury męskie w rysowaną kratę , które mogą być doskonałą propozycją dla mężczyzn doceniających oryginalny, modny wizerunek” – mówi Andrzej Foder – Projektant marki PAWO.

W aktualnej kolekcji ślubnej PAWO dominują zdecydowanie klasyczne dwuczęściowe garnitury jak Lion, Lion SATIN, Lion Light, Verdi. Wszystkie w odcieniach uniwersalnego koloru granatowego.  Zapewni on bowiem w tak ważnej chwili twarzowy, świeży wizerunek. Dla mężczyzn ceniących klasykę przygotowaliśmy garnitur Onyx Satin w kolorze czarnym.

Dla mężczyzn którzy szanując tradycję chcą wyglądać w dniu ślubu wyjątkowo, przełamując kanon klasycznego dress code, proponujemy garnitury ślubne we wzór kraty jak Worcester, Melrose czy Spartan.

Do każdego z tych dwuczęściowych garniturów można dołączyć kamizelkę, która podkreśli wyjątkowo uroczysty  charakter kompozycji.

Kolejnym ważnym elementem męskiego ubioru ślubnego jest oczywiście biała koszula, koniecznie z mankietami  zapinanymi na spinki. Tu proponujemy modele białych koszul Wedding lub Viviana. Nowością w ofercie PAWO jest biała koszula (Perła) z pojedynczym mankietem zapinanym na spinki oraz koszula Bal, która posiada podwójne mankiety zapinane na spinki, kołnierz łamany oraz krytą plisę częściowo zapinaną na czarno emaliowane guziki.

Niezbędne dodatki jak krawat, mucha i poszetka mogą być kolorowe, dopasowane do koloru przewodniego ślubnej dekoracji, niemniej pamiętajmy, by do takich rozwiązań podchodzić ostrożnie. Ten dzień ma być wyjątkowy i radosny, a Pan Młody powinien wyglądać nienagannie i czuć się swobodnie. Połączenie elegancji z oryginalnością może mu w tym pomóc.

Naszą największą pasją jest kształtowanie inspirującego i profesjonalnego wizerunku mężczyzny. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się spotkania z certyfikowanymi Doradcami Wizerunku, które są realizowane w salonach stacjonarnych. W czasie takiej sesji Klient otrzymuje kompleksową poradę z zakresu kreowania własnego wizerunku poprzez ubiór.

Zapraszamy również do odwiedzenia e-sklepu na www.sklep.pawo.pl

 

KONKURS –  50 GARNITURÓW PAWO DO WYGRANIA!

Na każdych Tragach Ślubnych – ZAPRASZAMY www.targislubnewedding.pl  do wygrania 1 garnitur, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stoisku PAWO, następnie jury wybierze najlepszą odpowiedź. Wyniki konkursu ogłaszane są co wtorek na fanpage FB – PAWO, po zakończeniu danych Targów ślubnych.

Informacje o targach Ślubnych  – w postaci listy aktualizujemy na stronie www.pawo.pl w zakładce Ślub z PAWO,

oraz w postaci postu na FB – PAWO https://www.facebook.com/pawo.salony