Specjalna oferta cenowa na suknie White Angel Exclusive


WHITE ANGEL Exclusive to sposób na ekspresję myśli i inspiracji modowych, chęć kreowania i tworzenia nowych trendów w modzie ślubnej, a przede wszystkim odpowiedź na rosnące wymagania i potrzeby panien młodych. To marka stworzona z pasji do mody, z pasji tworzenia nowych kreacji, z chęci wywoływania pozytywnych emocji u zadowolonych i uszczęśliwionych klientek. Główną dewizą marki WHITE ANGEL Exclusive  jest tworzenie sukien wyjątkowych dla kobiet, które cenią sobie elegancję i oryginalny styl. Projektantka i stylistka mody ślubnej Agnieszka Chuda, dla której inspiracją jest zawsze kobieta, tworzy suknie spersonalizowane, według jednego, niepowtarzalnego projektu, co wyróżnia panny młode indywidualnością i fantastycznym efektem końcowym.

Projekty WHITE ANGEL Exclusiveby Agnieszka Chuda to zmysłowość, powabność i pewna siebie kobieta, która nie boi się w sposób subtelny pokazać swoje atuty. Wyróżniają się odważnymi fasonami, błyszczącymi tkaninami, nietuzinkowymi formami i ogromną elastycznością tworzenia, a także pięknymi, ręcznymi, dopracowanymi w każdym calu wykończeniami.

Zapraszamy na spotkanie z projektantką marki i rozmów o wyjątkowych projektach sukien. Na stoisku White Angel Exclusive podczas Targów Ślubnych Wedding na PGE Narodowym 01.03.2020 spotkacie nie tylko samą projektantkę, ale przygotowaną dla Was specjalną ofertę targową.

♥ 10% rabatu na  kolekcje Modern 2020 (promocja ważna z ulotką)

♥ 50 % rabatu na suknie wystawowe z salonu z kolekcji 2019  (promocja ważna do wyczerpania zapasów)

zdjęcia –  Sergieja Krawczenko , modelka –  Anastazja Alejnikova, miejsce – Pałac Ślężany