Specjalna oferta marki LaVashka – tylko dla odwiedzających Targi Ślubne na PGE Narodowym


Wyjątkowo piękna biżuteria marki LaVashka – tylko na targach z rabatem 20%

Zbliża się wielka uroczystość, a do idealnej kreacji brakuje dopełniających całość akcesoriów np. do włosów? Idealnie trafiłaś!

LaVashka spieszy z pomocą, by włosy tego dnia były idealne. Opaski biżuteryjne na każdą okazję. Korony i diademy, delikatne i koralikowe, błyszczące i połyskujące? W ofercie sklepu LaVashka ogromny wybór do każdego typu stylizacji Panny Młodej, świadkowej czy gościa wspaniałej uroczystości.

TYLKO przy zakupach na targach i polubieniu profilu marki na  Instagram na hasło SHINE20 % rabatu na wszystkie produkty marki LaVashka

Na Targach Ślubnych Wedding na PGE Narodowym 06.03.2022 -serdecznie zapraszamy na stoisko LaVashka & DeVu Diana Walkiewicz, gdzie na żywo będziecie mogli podziwiać te prawdziwe dzieła sztuki.

Doskonała, bezkompromisowa jakość i ręczne wykonanie, z dbałością o najmniejsze detale. Wyjątkowa biżuteria i akcesoria do włosów, z charakterystycznym stylem by LaVashka. Kolekcje tworzone są  z projektantami i influencerami. Poznaj nietuzinkowe piękno i znajdź swój dodatek idealny na ślub, wieczorne wyjście lub na co dzień.

KUP BILET⇓ ⇓ ⇓