Spędzacie teraz czas razem w domu – znajdźcie czas na romans


Zdjęcie:  Toa Heftiba

Wasze plany obecnie legły w gruzach, ślub przełożony, a teraz czeka Was wspólny pobyt w domu, który wcale nie musi oznaczać końca Waszych wspólnych planów, końca miłości – przeciwnie może ją nawet wzmocnić. To czas testu dla Wszego związku. Poprzez szereg zakazów, spędzicie znacznie więcej czasu razem niż kiedykolwiek. Istnieje szansa, że obecna sytuacja może wpłynąć negatywnie na Wasze relacje, stres, zdenerwowanie czy niepewność. Dlatego już teraz należy podjąć odpowiednie kroki, aby przetrwać ten trudny czas w nienaruszonych relacjach. Ludzie w różny sposób reagują na obecną sytuację, Wasze poglądy na nią mogą się znacznie różnić np. co do zachowania ostrożności co może tworzyć dodatkowe napięcia. Dlatego tak ważna jest odpowiednia spokojna komunikacja. Jest to nowe wyzwanie dla par – zróbcie wszystko, aby się razem nie nudzić i przede wszystkim zróbcie wszystko, oby ten rudny czas nie zmienił Waszych cudownych relacji.

hellomisslovely.com

Zdjęcie: hellomisslovely.com

Jak najlepiej wykorzystać ten czas z ukochaną osobą

♥ Nie zdążyliście jeszcze załatwić wszystkich spraw związanych ze ślubem, zróbcie to teraz wspólnie. Nie macie jeszcze obrączek, zróbcie to teraz. Skorzystajcie ze sklepów online które, ma większość jubilerów.

♥ Nie ma nic bardziej romantycznego niż wspólne wracanie do przeszłości, Waszego poznania, pierwszej randki, pocałunku czy zaręczyn. Zbierzcie te wspomnienia w zdjęciach czy filmikach, usiądźcie wygodnie na kanapie przed telewizorem przy świetle świec i powspominajcie – żaden seans w kinie Wam tego nie da.

♥ Ponieważ nie możecie wybrać się do swojej ulubionej restauracji na kolację, spróbujcie ugotować wspólnie Wasze ulubione danie.

♥ Romantyczna randka w domu, na balkonie, tarasie czy pokoju, czemu nie – bądźcie kreatywni.

♥ Jednym ze stanów, który może wpłynąć negatywnie na Wasze relacje to nuda – zwalczcie ją. Wspólne układanie puzzli czy gry planszowe, oglądanie zaległych filmów czy seriali z kieliszkiem dobrego wina to dobry czas na nowe hobby.

♥ W miarę możliwości spędzajcie w ciągu dnia też czas osobno. Róbcie rzeczy, które lubicie czytajcie książki, majsterkujcie….. co sprawi, że będziecie spokojniejsi, szczęśliwsi, a co z tym idzie życzliwsi dla partnera.- zorganizujcie romantyczne SPA we dwoje, kąpiel, relaksujący masaż.

♥ Mówcie głośno o swoich uczuciach, przemyśleniach i obawach.

♥ Znajdzie czas na romans – nie pozwólcie, aby strach wpłynął na Wasze szczęście.

Poświęćcie ten czas na cieszenie się sobą.