Spektakularne pokazy podczas SÌ SPOSAITALIA COLLEZIONI Milano Bridal Week – kolekcje 2022


SÌ SPOSAITALIA COLLEZIONI Milano Bridal Week – Mediolan, 26 -27 czerwca 2021

Ożywienie sektora ślubnego zaczyna się również od wybiegów, wyczekiwanych przez Sì Sposaitalia Collezioni, które zainaugurowały nową edycję, pierwszych targów ślubnych w Włoszech po pandemii.

Wydarzenie, organizowane przez Fiera Milano coraz bardziej stanowi punkt odniesienia dla całego sektora – o czym świadczą najlepsi gracze w tym segmencie mody, którzy potwierdzili swoją obecność na targach. W ramach Sì Sposaitalia Collezioni odbyło się siedem wyczekiwanych pokazów mody oraz 1 cyfrowy. Został pokazany precyzyjny przekrój trendów na przyszły sezon ze wszystkimi emocjami, które może zagwarantować tylko fizyczna impreza.

Pokazy zainaugurowała marka rozpoznawalna na całym świecie Elisabetta Polignano – prezentując swoje szyte na miarę kolekcje i stając się swojego rodzaju rzecznikiem, dzięki swoim umiejętnym poszukiwaniom stylistycznym, najcenniejszego Made in Italy.

Swoją jak zwykle wyjątkową, nowoczesną i ekskluzywną kolekcję pokazała również doceniona na świecie utalentowana polska projektantka Agnieszka Światły.

 

W pokazach podziwiana była również marka Maison Signore, której sukienki zrodzone ze szlachetnych i inspirowanych tkanin po ponadczasową elegancję, są prawdziwymi dziełami sztuki do noszenia.

Jeden z najsłynniejszych projektantów w segmencie ślubnym Antonio Riva Milano, zaprezentował swój cyfrowy pokaz mody „Hillary 2022” – podróż w duszę i estetykę domu, w którym bohaterowie będą arcydziełami couture.

Na wybiegu Amelia Casablanca Alta Moda Sposa pojawiły się suknie, które oddają całą magię i intensywność dnia ślubu, towarzysząc pannom młodym w prawdziwym śnie.

Długo i Szczęśliwie” – marka Emiliano Bengasi pokazała się w całej okazałości dzięki drogocennym i wyrafinowanym kreacjom.

 

„Kobiecość”  zawsze na pierwszym planie – to propozycje od Bellantuono i Blumarine Sposa.

Kolekcja ślubna Antonio D’Errico Terry IlaFlà to suknie w wyrafinowanym i eleganckim stylu. Idealne uzupełnienie panny młodej, która jest bohaterka nie tylko w dniu ślubu.