Targi Ślubne Wedding – PGE Narodowy – fotorelacja


Suknia: White Angel Exclusive

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno najlepszych wystawców z branży ślubnej jak i par narzeczeńskich z całej Polski. W trakcie dwóch dni na scenie głównej odbywały się liczne konkursy z cennymi nagrodami, panele z profesjonalistami i nieustające pokazy mody. W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymały moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela. Ponad 100 wystawców po raz kolejny udowodniło, że w polskiej branży ślubnej dzieje się wiele, oddzielając się jednocześnie grubą linią od tego co nudne i kiczowate.

Targi Ślubne Wedding to inspirujące wydarzenie dla Par Młodych, ale także dla ich świadków, rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło atrakcyjnych prezentacji, występów artystycznych, muzyki granej  na żywo przez profesjonalne zespoły, licznych konkursów, lekcji i pokazów tańca oraz widowiskowych pokazów mody, które brawurowo poprowadziła niezwykle charyzmatyczna, prowadząca programy TV w TVN Style – uznana dekoratorka Agnieszka Winnicka.

W ciągu 2 dni targowych odbyło się 16 pokazów sukien z prezentacją najnowszych trendów na 2022 rok. Na wybiegu można było podziwiać premierowe projekty z kolekcji: Adria, DeVu  Diana Walkiewicz, Mala Ramus Atelier, Lanesta, Atelier Paulina MoraSalonu JK Joanna Kwiatek, White Angel Exclusive oraz światowej, hiszpańskiej marki Tina Valerdi.

Jak co roku wszyscy wystawcy przygotowali nie tylko wyjątkowe promocje i rabaty na swoje produkty i usługi ale, pokazali niezwykłe inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez wizaż, stylizacje fryzur do mody ślubnej zarówno dla niej jak i dla niego. Na najbliższe Targi Ślubne Wedding zapraszamy 22 października 2023.

 

 

Foto: SHOOTiTMemories