Wejdź na nowy poziom strzyżenia w domu


W trakcie pandemii nauczyliśmy się wielu przydatnych umiejętności. Jedną z nich jest domowe strzyżenie. To jedna z głównych rzeczy, z którymi musieliśmy sobie poradzić sami. Teraz, gdy świat powoli wraca do normalności nie trzeba o tym zapominać. Wręcz przeciwnie, warto skupić się na doskonaleniu takich kompetencji. Jak? Mając odpowiednie narzędzia.

Na pewno każdy z Was w trakcie ostatniego roku eksperymentował z nożyczkami lub pożyczał od rodziny czy znajomych maszynkę do strzyżenia. Efekty były różne, ale po kilku próbach udało się opanować strzyżenie włosów i brody w domu. Może także przydało się to innym członkom rodziny?

Powrót do normalności

Gdy obostrzenia są luzowane, a coraz więcej miejsc jest otwieranych powoli wracamy do normalnego trybu życia. Pomimo tego, że znów możemy odwiedzać barberów i fryzjerów nie musimy zapominać o umiejętnościach, których nauczyliśmy się w trakcie pandemii. Co więcej można je dalej rozwijać, jeszcze więcej eksperymentować i być jeszcze bardziej odważnym.

Wiadomo jednak, że domowe, a nawet profesjonalne nożyczki do strzyżenia czy pożyczona golarka się w tym nie sprawdzą. Tu trzeba postawić na sprzęt dla profesjonalistów. Nie oznacza to jednak ogromnych inwestycji.

Jeżeli już wiecie, że chcecie się rozwijać w tym obszarze to musicie sobie odpowiedzieć na jeszcze jedno pytanie:

Jakim typem domowego barbera jesteście?

Jeżeli lubicie żyletki, pędzel do pianki i dobrą muzykę to znaczy, że stawiacie na klasyki. BaByliss® Carbon Titanum E978E to połączenie klasycznej maszynki z uniwersalnymi funkcjami ułatwiającymi stylizację.

Urządzenie jest wyposażone w tytanowo – karbonowe ostrza, które poradzą sobie z każdymi włosami, a także zapewnią doskonały efekt strzyżenia.

Maszynka ma dwie nakładki, jedną do włosów, drugą do zarostu oraz trymer na baterie, dzięki któremu wymodelujecie i wykonacie kontur zarostu. Co więcej ma ona aż 26 długości strzyżenia od 0,5 do 25mm z dokładnością do 1 mm. Dzięki temu za pomocą jednego urządzenia możecie stworzyć wiele różnych fryzur i stylizacji. Urządzenie ma pojemny akumulator umożliwiający bezprzewodową pracę aż do 60 minut. Po tym czasie można także skorzystać z zasilania sieciowego. Maszyna jest zapakowana w twarde etui, dzięki czemu bez obaw można ją spakować i zabrać w podróż.

Jeżeli jednak wolicie gadżety i nowości, a idealną stylizację chcecie stworzyć jak najszybciej to warto zdecydować się na nowe wrażenia i jeszcze lepsze rezultaty od strzyżarki BaByliss® SC758E z podwójnym ostrzem.

Strzyżarka model SC758E od BaByliss®

To wyjątkowe urządzenie do włosów, które łączy system podwójnego strzyżenia i możliwość utrzymania krótkiej długości włosów. Na jednym ładowaniu może pracować nawet do 75 minut, ale również można je podłączyć do zasilania sieciowego. Wieloletnią przydatność zapewniają ostrza ze stali nierdzewnej. Urządzenie ma 4 ustawienia długości strzyżenia, od 3 do 13 mm.

Zostań swoim najlepszym barberem w domu z BaByliss®. 

www.babyliss-totallook.pl