Wieczór panieński ciężarnej Panny Młodej


Fot: Kelly Sikkema

Panna Młoda przy nadziei nie musi rezygnować z atrakcji, jaką jest wieczór panieński. Na pewno zastanawiasz się, czy to wypada, a przede wszystkim ‒ czy nie zaszkodzisz dziecku. Oczywiście w tym stanie nie wchodzą w grę huczne imprezy z alkoholem, ale jest wiele innych możliwości uczczenia tego wyjątkowego wydarzenia. Spróbujemy je przybliżyć oraz zainspirować Cię do organizacji takiego przyjęcia.

Spotkanie ze stylistką
To na pewno Ci się spodoba, jak każdej przyszłej Pannie Młodej, zadowolone będą też twoje przyjaciółki. Każda z nas ‒ kobiet ‒ lubi coś zmieniać w swojej garderobie, odświeżyć fryzurę albo makijaż. A to również dobra okazja do wspólnych rozmów i śmiechu.

Wieczór panieński w SPA

Jeżeli zdecydujesz się na taką atrakcję, pamiętaj, że w Twoim stanie nie możesz korzystać z sauny i niektórych zabiegów oferowanych przez salony SPA. Za to kilka godzin spędzonych wspólnie z przyjaciółkami u kosmetyczki, na basenie lub popijanie bezalkoholowych koktajli w jacuzzi ‒ może okazać się idealnie spędzonym czasem.

Sesja zdjęciowa
Prawie każda z nas marzy, aby choć na chwilę zostać modelką. Wieczór panieński jest dobrym wydarzeniem, aby spełnić to pragnienie. Dzięki wspónej sesji Ty i koleżanki będziecie mieć wspaniałą atrakcję i jednocześnie pamiątkę. Dla przyszłej mamy jest to również okazja do zrobienia nie tylko wspólnych zdjęć z przyjaciółkami, ale i uwiecznienia ciążowego brzuszka.

Fot: Amy Shamblen

Wspólna lekcja tańca
Wynajmując instruktora tańca, nie tylko będziecie się dobrze bawić, ale również wykorzystacie nabytą wiedzę w trakcie wesela. Tańcząc salsę, rumbę albo cza-czę z pewnością zachwycicie wszystkich weselnych gości.

Escape Room
Ciekawym pomysłem na fajnie spędzony czas może okazać się Escape Room. Wybierając jeden lub wiele pokoi zagadek, razem z koleżankami spędzisz wesoło i kreatywnie te chwile.

Karaoke
Nie musi być to zatłoczone miejsce. Wystarczy, że trochę poszukacie, a na pewno znajdziecie kameralne miejsce.

Rejs gondolą po Wiśle

Jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic albo mieszkacie w pobliżu Wisły i są u Was organizowane rejsy po niej, możecie pomyśleć o takiej atrakcji w kontekście wieczoru panieńskiego. W rejs zabierzcie własny kosz piknikowy i ozdoby. To z pewnością będzie miły relaks dla wszystkich Pań.

Wynajmijcie szefa kuchni

Szef kuchni nie dość, że przygotuje za Was wykwintną kolację, to jeszcze zaprezentuje świetny pokaz kulinarnych umiejętności. Firmy organizujące takie przyjęcia najczęściej obdarowują Pannę Młodą zabawnymi gadżetami perfekcyjnej pani domu. Takie przybory będą z pewnością miłą pamiątką.

Kino letnie na świeżym powietrzu

Zorganizujcie kino letnie. Wybór repertuaru filmowego zależy od Waszych upodobań. Później wystarczy tylko rozwiesić białą tkaninę lub prześcieradło i podłączyć projektor. Zadbajcie o dobre przekąski, napoje i popcorn, świeżo wyciskane soki oraz sałatki. Zabawa gwarantowana.

Na jakąkolwiek zdecydujecie się atrakcję, pamiętajcie, że miejsce nie jest aż tak ważne, tylko ludzie. Mając przy sobie grupę przyjaciółek, zabawa na pewno będzie szampańska, mimo że bez bąbelków. Tego życzę wszystkim Pannom Młodym, niech ten dzień zapadnie Wam na długo w pamięci 😉

Tekst: Agata Glinicka