Wieczór Panieński


Każda kobieta ma grono najbliższych przyjaciółek. Kochamy spędzać razem czas, bawić się i celebrować rozmaite wydarzenia w naszym życiu. Niewątpliwie ślub jest jednym z najważniejszych momentów dobrych do świętowania! W końcu po nim następuje nowy etap w życiu! Przed zawarciem związku małżeńskiego wszystkie „bride-to-be” urządzają wieczór panieński. Może też tak być, że imprezę tę organizują jej przyjaciółki. Przeważnie właśnie rola ta przypada świadkowej. Dziewczyny spotykają się i świętują – pożegnanie Panny, która zaraz stanie się Panią! Wyjazd do SPA, wyjście do kina i na fajną kolację, wspólne zakupy, przyjęcie w ogrodzie… Pomysłów, jak spędzić wieczór panieński, jest bardzo dużo! Wiele z Was głowi się również nad tym, co podarować Pannie Młodej w takiej chwili. Czy coś takiego, co byłoby pamiątką i jednocześnie wywoływało wspomnienia, czy też aby się przydało i nie wylądowało w koszu lub stało zakurzone na półce… Mamy dla Was propozycję!

Sesja zdjęciowa to świetny prezent od przyjaciółek! Szczególnie jeśli Panna Młoda nie będzie wiedziała, że na zorganizowanym przez Was przyjęciu „gość” z aparatem to osoba, która uwieczni Waszą imprezę w małych kadrach!

Jak zorganizować sesję?

To nic trudnego! Warto zacząć od znalezienia miejsca, gdzie mają być robione zdjęcia. Weźcie pod uwagę porę dnia, światło i otoczenie. Fotki wykonane w dzień w lesie albo na łące – będą piękne. Jeśli zaś będziecie się bawić w lokalu, uważajcie, bo nie wszędzie jest dobre światło o każdej porze. Koniecznie zatem Wasz wybór skonsultujcie wcześniej z fotografem.

No właśnie! Fotograf! Bez niego nic nie zdziałacie. Pamiętajcie, żeby była to osoba, która się naprawdę zna na uwiecznianiu w kadrze! Warto zadbać o to, aby zdjęcia, które będą pamiątką na lata, zostały wykonane starannie, dokładnie i po prostu były cudowne! Żadna z Was nie chce fot rozmazanych czy niewyraźnych. Jak już planujecie to zrobić, to zróbcie porządnie! 🙂 Zdjęcia wykonane telefonem też są fajne, ale, niestety, wiążą się z  gorszą jakością. Poza tym to nie to samo co otrzymanie zdjęć na płycie czy w formie albumu! Bo kto nie lubi oglądać albumów?!

Jeśli nie wymyśliłyście jeszcze motywu imprezy, to może ubierzcie się wszystkie w podobne kolory. Ale pamiętajcie, żeby ta najważniejsza z Was wyróżniała się na tle innych.

Możecie również umówić spotkanie z makijażystką! Będzie to nie tylko okazja do pomalowania przez profesjonalistkę, ale również sprawdzenie jej umiejętności i trwałości pracy, którą wykona. Kto wie, może to właśnie ją Panna Młoda poprosi o makijaż na swój wielki dzień!

O czym jeszcze warto pamiętać? O dobrych humorach i uśmiechu, a reszta… sama pójdzie łatwo!

Sesja zdjęciowa jako prezent dla Panny Młodej to pomysł, który z pewnością jej się spodoba, będzie wdzięczna, że ma przy sobie tak piękne i wspaniałe dziewczyny, a co najważniejsze… taką sesję każda z Was będzie wspominać do końca życia!

 

Jako fajne dodatki do zdjęć możecie wykorzystać balony, confetti, kwiaty. Napis BRIDE to hit! Balony foliowe nie tylko ładnie prezentują się na zdjęciach, ale wytrzymują dłużej niż te zwykłe. A może słodki stół? Słodkości nigdy nie za wiele! Muffinki, makaroniki i piękny tort – my jesteśmy tak! Jeśli robicie tematyczną imprezę to koniecznie dobierzcie wszystko pod styl Waszego przyjęcia!

Organizacja: PureLove Weddings

Miejsce: Aquakultura – Podgórzyn, Dolny Śląsk

Fotografia: Dominika Latała-Dressler