Wonderland Atelier Wizażu – mobilne studio wizażu


Czy masz już swojego wizażystę ślubnego, który dojedzie do Ciebie w dniu Wielkiego Finału? Wonderland Atelier Wizażu – mobilne studio wizażu, sprawi że poczujesz się najpiękniejsza w Tym Wyjątkowym Dniu. Zdecydowanie kochamy ślubne stylizacje, to absolutnie nasz konik i wielka radość tworzenia. Każda z Was to dla nas nowa fascynująca historia. Dla nas zawsze impulsem do wykonania makijażu i fryzury jest uroda Panny Młodej.

Pamiętaj, aby cieszyć się nadchodzącym ślubem bez stresu, warto skorzystać z usług profesjonalnego wizażysty 😉

A jak to wygląda w praktyce i co warto wiedzieć? Oto kilka naszych wskazówek 😉

Makijaż ślubny wbrew pozorom nie jest prosty – musi łączyć w sobie cechy makijażu dziennego, fotograficznego i wieczorowego. Ma pięknie prezentować się na żywo, jak również na fotografiach. Ma eksponować urodę kobiety, pasować do Panny Młodej, nie tylko pod względem typu kolorystycznego czy stylizacji, ale też pod względem charakteru. Podkreślać wszystkie jej atuty i ukryć mankamenty. Wszystko co będziemy miały nałożone na twarz powinno być trwałe i dobrze wyglądać w obiektywie. W końcu zdjęcia zrobione przez fotografa w dniu ślubu to pamiątka na całe życie. Pamiętajmy, że aparat fotograficzny i lampa błyskowa potrafią rozjaśnić makijaż o co najmniej 1/3. Na fotografii nasz makijaż zawsze będzie wyglądał na jaśniejszy i lżejszy. Dlatego nie polecamy nijakich, delikatnych makijaży.  „Makeup no makeup” – nie sprawdzi się ani na zdjęciach, ani nie przejdzie testu wytrzymałości w dniu ślubu. Makijaż ślubny powinien być bardziej nasycony niż ten który nosimy na co dzień, w końcu to makijaż do zadań specjalnych 😉 musi przetrwać pocałunki, pot i łzy. Pięknie wyglądać w każdym świetle (naturalnym i sztucznym), musi przetrwać dzień i noc.

W makijażu oka podstawą jest idealne wycieniowanie powieki i podkreślenie koloru tęczówki. Odpowiednie triki mogą sprawić by oczy stały się większe i uwodzicielskie a co najważniejsze, wyraźne i widoczne z daleka. W tym dniu świetnie sprawdzą się sztuczne rzęsy, ożywiają każdy make-up i gwarantują efektowny wygląd. Zarówno te na pasku, jak i pojedyncze kępki, pięknie wykańczają makijaż. Bezpieczniej podkreślić oczy niż usta. W przypadku ust po kilku godzinach niezbędne są drobne poprawki, jednak makijaż ślubny oczu powinien być nienaruszony i wytrzymać wielogodzinną zabawę. Jeśli upieramy się na usta w mocniejszym kolorze, to oko powinno być już jasne i stonowane.

 

W dniu ślubu makijaż Panny Młodej to jedna z ważniejszych kwestii, ale zawsze idzie w parze ze stylizacją włosów. Dopełnieniem pięknego makijażu jest odpowiednia fryzura. Ważne, aby podkreślała kobiece piękno, była trwała i zgodna z Twoimi preferencjami. Odpowiednio dobrana stylizacja sprawi, że będziesz czuć się pięknie i będziesz wyglądała absolutnie zjawiskowo!

Zapraszamy na naszą drugą stronę lustra

Alicja Staszewska-Witek

Wonderland Atelier Wizażu

www.facebook.com/wonderlandmakeups

www.instagram.com/alicja_staszewska_witek

Zdjęcia: Ania Kondraciuk Fotografia

Modelki: Anna Stankiewicz/Ruta Wiszniewska/Natalia Sarna

Makijaż: Alicja Staszewska-Witek

Fryzury: Monika Lipiec

Stylizacje: Salon TYLKO ONA