Wyczesana Warszawa – znamy już zwycięzcę plebiscytu Radia Kolor!

Znamy zwycięzcę plebiscytu Wyczesana Warszawa Radia Kolor! Który salon zdobył tytuł Najlepszego Salonu Fryzjerskiego Warszawy 2018?

W tym roku już po raz drugi Radio Kolor postanowiło wyróżnić prawdziwych artystów! Rzemieślników, których fach nigdy nie przejdzie do historii. Prawdziwych bohaterów ludzkich życiorysów i niezwykle barwne postaci… Tak, tak… Mowa o fryzjerach!

Plebiscyt Wyczesana Warszawa ma na celu promocję ludzi i miejsc, które tworzą niepowtarzalny klimat Warszawy. W tym roku ponownie z pomocą słuchaczy Radia Kolor pomocą udało się znaleźć inspirujących artystów i klimatyczne salony. Słowem – magię, która na fryzjerskim fotelu musi się objawić, by klient chciał wrócić…

Do finałowego głosowania przeszło 15 wyselekcjonowanych salonów, które stanęły do walki o podium plebiscytu Wyczesana Warszawa 2018. Po zakończeniu głosowania wśród słuchaczy Radia Kolor  i klientów salonów, specjalne jury odwiedziło 3 salony z największą liczbą głosów i wskazało ostatecznych zwycięzców. Finałowe starcie odbyło się tuż po świętach wielkanocnych. We wtorek, środę i czwartek (3-5.04) jury udało się do każdego z salonów i przyjrzało się pracy stylistów, by wyłonić ostatecznego zwycięzcę. Przewodniczącą jury była dyplomowana trycholog i prawdziwa ekspertka od pielęgnacji włosów – Katarzyna Ciołkowska, która  dba o zdrowe włosy gwiazd jak i kobiet potrzebujących pomocy – np. po chemioterapii.

W tym roku zaszczytny tytuł najlepszego salonu fryzjerskiego Warszawy zdobyło  Atelier Fijołek z Chmielnej 26! Drugie miejsce przypadło Atelier Urody Mokotów, a trzecie Szykowni by Jowita Majkowska z Ursynowa.

I miejsce: ATELIER FIJOŁEK

NAGRODY: 

Od marki VITAPIL®: Szkolenie ze stylistą fryzur gwiazd Kacprem Rączkowskim oraz ekspertem marki VITAPIL® w zakresie dbania o włosy i skórę głowy.

Od marki Joanna: zestaw produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów marki Joanna Professional.

Od marki Kotwalk: szkolenie plus starter, czyli zestaw do przedłużania włosów metodą keratynową SHE. W skład zestawu wchodzi profesjonalne urządzenie Flat Magic do przeprowadzania zabiegu przedłużania włosów, próbnik kolorów, 25 treningowych pasemek, 6 plastikowych podkładek, specjalna szczotka do włosów przedłużanych, płyn do zdejmowania włosów, cążki do zdejmowania włosów, pas fryzjerski, a wszystko to zapakowane w aluminiową elegancką walizeczkę.

II miejsce: ATELIER URODY MOKOTÓW

NAGRODY: 

Zestaw do przedłużania włosów metodą kanapkową plus CD z filmem instruktażowym do tej metody. W skład zestawu wchodzi: próbnik kolorów,mała prostownica, cążki do zaciskania, 6 plastikowych podkładek, 24 małe metalowe klipsy, 4 duże klipsy, płyn do zdejmowania, 24 wymienne taśmy klejące, grzebień.

III miejsce: SZYKOWNIA BY JOWITA MAJKOWSKA

NAGRODY:

Suszarka firmy SHE i 15% zniżki na zakup jakiegokolwiek zestawu do przedłużania włosów firmy SHE.

Wszystkie 15 salonów, które weszły do II etapu plebiscytu otrzymały:

Od marki VITAPIL®: Szkolenie z ekspertem marki VITAPIL® w zakresie dbania o włosy i skórę głowy.

Krótkie wizytówki na antenie Radia Kolor.

Nagrody dla słuchaczy:

Od marki VITAPIL®: 10 zestawów: profesjonalny lotion VITAPIL® zapobiegający nadmiernemu wypadaniu włosów oraz stymulujący porost nowych + tabletki VITAPIL® pomagające zachować zdrowe włosy i skórę głowy.

Od marki Joanna: 3 zestawy produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów marki Joanna.