Wygraj voucher 2000 PLN na zakupy w salonie mody męskiej Giacomo Conti i Sunset Suits


Kolekcja ślubna Giacomo Conti i Sunset Suits o przestrzeń do niepowtarzalnych historii, opowiedzianych indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Najlepszy styl połączony z perfekcyjnym krawiectwem, zmieniają zakup garnituru ślubnego w osobisty proces kreacji męskiej elegancji.

 

Harmonijne i stylowe wzornictwo, dostępne jest w bogatej ofercie kolorystycznej. Garnitury, marynarki, spodnie i dodatki Giacomo Conti i Sunset Suits są kluczem do stworzenia idealnej stylizacji dla Pana Młodego.

 

Giacomo Conti  posiada w swojej bogatej ofercie program Made to Measure. To usługa najwyższej jakości, która nawiązuje do tradycyjnego krawiectwa. Podkreśla wyjątkowość garnituru lub smokingu skrojonego specjalnie dla Pana Młodego. W szerokiej ofercie programu istnieje również możliwość uszycia niepowtarzalnej kamizelki oraz jedynej w swoim rodzaju koszuli.

 

Zapraszamy do salonu Giacomo Conti w Warszawa Wola Park, Annopol, Ursus, Blue City oraz salonu Sunset Suits w Warszawa Annopol na darmowe konsultacje ślubne.

KONKURS:

Marzysz o idealnej stylizacji dla Pana Młodego? Weź udział w konkursie ślubnym i wygraj voucher o wartości nawet 2000 PLN na zakupy w dowolnym salonie mody męskiej Giacomo Conti i Sunset Suits.

Dowiedz jak wygrać! Odwiedź stoisko GIACOMO CONTI i weź udział w konkursie!

giacomo.pl