Zorganizuj ślub i wesele marzeń w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce


Niektóre wydarzenia wymagają szczególnej oprawy. Niejednej parze zakochanych marzy się ślub w plenerze i wesele w eleganckiej sali. Zaledwie 40 kilometrów od Warszawy, w pobliżu Grójca znajdą Państwo magiczną. malowniczą przestrzeń na organizację swojego przyjęcia.

Pałac Mała Wieś to jedyne miejscem w Polsce gdzie można zorganizować ślub kościelny.

Pałac Mała Wieś, czterogwiazdkowy hotel pod Warszawą to niezwykłe miejsce, przepełnione elegancją i szykiem, które w swojej ponad 200-letniej historii wielokrotnie gościło znamienite osobistości. Cieszy się opinią jednego z najpiękniejszych zabytków klasycyzmu w Polsce, który po renowacji powrócił do dawnej świetności. Dostępnych jest kilka sal bankietowych, w których można  zorganizować wydarzenia na kilkaset osób lub przyjęcia bardzo kameralne.

Ślub w ogrodzie

W pałacowych ogrodach francuskich blisko sali bankietowej znajduje się glorieta. Śluby na łonie przyrody są coraz chętniej wybierane przez nowożeńców. Małowiejska zieleń, piękne ogrody i pachnące róże to wyjątkowa oprawa tego najważniejszego dnia w życiu. Od gloriety tylko krok dzieli parę młodą oraz ich gości do Nowej Oranżerii, największej przestrzeni bankietowej.

Oranżeria – cudowne miejsce na przyjęcia

W Oranżerii do dyspozycji gości są dwie eleganckie sale, w których można zorganizować wesele. Budynek otoczony jest pięknym starym ogrodem, a w jego pobliżu znajduje się glorieta.

Szklarnia – przyjęcia w stylu boho

Szklarnia to nowa sala bankietowa. Tworząc ją, kierowano się aktualnymi trendami. Jasna przestrzeń z dużymi przeszklonymi ścianami, rustykalne akcenty, sprawiają, że Szklarnie łatwo zaaranżować w każdym stylu np. boho. Dużym jej atutem jest również bezpośrednie wyjście na polankę z paleniskiem oraz urokliwy staw z pomostem. Cały teren jest dodatkowo ogrodzony, dlatego można zorganizować w tym miejscu imprezę na wyłączność.

Restauracja pełna smaku – perfekcja pod każdym względem

Stara Wozownia to kolejny z obiektów pałacowych, który pamięta niezwykłą historię Małej Wsi. Dwupoziomowa, kunsztownie odrestaurowana restauracja pomieści nawet 100 gości w trzech klimatycznych salach. W największej sali restauracji można zorganizować przyjęcie na 50 osób. W mniejszych salach znajdujących się na poddaszu – na ok. 35 osób. Do Starej Wozowni przeniesiono dużo motywów i fresków znajdujących się w pałacu. Sale zachwycają i zaspokajają doznania estetyczne koneserów pięknych wnętrz. Restauracja Stara Wozownia to jednak przede wszystkim kuchnia komponująca smaki z lokalnych i najbardziej wyszukanych produktów.

Naturalne produkty

Kuchnia Starej Wozowni bazuje na ekologicznych uprawach i produktach. Aromat, który się z niej niesie jest zasługą nie tylko naszej zdolnej załogi, ale również składników. Wina z Winnicy Dwórzno oraz cydry z jabłek rosnących w starym sadzie, niedaleko Ignacowa są dopełnieniem każdej potrawy, która wychodzi spod ręki szefa kuchni. Szefem kuchni Hotelu Pałac Mała Wieś oraz Restauracji Stara Wozownia jest Sebastian Olma – jeden z najzdolniejszych kucharzy młodego pokolenia, zwycięzca programu TOP Chef i szef wielu renomowanych restauracji. Sebastian rozwija kuchnię, której motywem przewodnim są produkty z lokalnych składników grójeckiego zagłębia sadowniczego. Nie ogranicza się wyłącznie do polskiej kuchni, ale ta ma wiodącą pozycję.

Klimatyczne miejsce – pokoje i apartamenty

Pałac Mała Wieś to kilka niezależnych budynków. W części historycznej – Pałacu oraz Oficynach – znajdują się urządzone z najwyższym smakiem apartamenty. Natomiast pokoje we współczesnych budynkach – Spichlerzu oraz Domu Ogrodnika – powinny zadowolić miłośników stylu loftowego i rustykalnego. Hotel dysponuje ponad 120 miejscami noclegowymi w 54 butikowymi pokojami oraz luksusowych apartamentach.

Chcecie spędzić wyjątkową noc poślubną w najbardziej luksusowym Apartamencie w Polsce?

Wystrój wnętrza wykorzystujący marmury, rzeźbione zdobienia, stylowe, złote dodatki i meble – wszystko to sprawia, że Apartament Książęcy zapiera dech w piersiach. Wewnątrz znajdziecie przestronny salon kąpielowy z wanną dla dwojga. Z okien rozciąga się widok na pałacowe ogrody. Podarujcie sobie wyjątkową noc poślubną!

W dniu 13 marca 2022  odbędzie się Ślubny Dzień Otwarty. W tym dniu wśród wielu atrakcji między innymi:  spotkanie z  najlepszymi specjalistami z branży oraz  pokaz najnowszej kolekcji sukien ślubnych Macieja Zienia. Wstęp wolny więcej o wydarzeniu   ⇒⇒⇒  www.palacmalawies.pl/przyjecia/slubny-dzien-otwarty