Premierowy pokaz kolekcji 2024 Moszczyński Design – MD ATELIER


Moszczyński Design – MD ATELIER   –  Kamil Moszczyński to uznany kostiumograf, stylista gwiazd i projektant. Na swoim koncie ma stylizacje największych gwiazd polskiego show biznesu, kostiumy do licznych produkcji telewizyjnych, sesji zdjęciowych dla polskiej jak i zagranicznej prasy.   Mimo licznych sukcesów młodego projektanta największym marzeniem Kamila było i jest tworzyć wyjątkowe, niepowtarzalne suknie ślubne oraz wieczorowe. Od dziecka marzył o stworzeniu własnego domu mody.  Firmę tworzy wraz ze swoim życiowym partnerem Pawlem Owczarzakiem – są jak ogień i woda. Wspólnie pracują jak dobrze naoliwiona maszyna, dbając o najmniejsze detale projektów, dzięki czemu każda skrojona linia pod bacznym konstruktorskim okiem Pawła leży wręcz idealnie.  Kolekcja ślubna domu mody MD ATELIER to połączenie wybiegowych trendów z ponadczasową klasyką. Najwyższa jakość tkanin, dbałość o każdy najmniejszy szczegół, ręcznie wykonane zdobienia bez gotowych komercyjnych komponentów, to wszystko składa się w idealną całość, aby olśnić w tym wyjątkowym dniu.

Na Targach Ślubnych Wedding będziemy mieć okazję podziwiać modele sukien z luksusowej, najnowszej kolekcji Moszczyński Design – MD ATELIER w premierowym pokazie (scena główna godz. 16:00)

Zapraszamy również do udziału w konkursie w którym do wygrania jest suknia ślubna szyta na miarę o wartości do 15 000 PLN szczegóły:

WYGRAJ SUKNIE ŚLUBNĄ o wartości do 15 000 PLN z autorskiej kolekcji Moszczyński Design – MD Atelier